Balkony, izolace balkonů

Balkony patří k nejvíce zatěžovaným částem domů. Používáme dva způsoby izolací. Použití dvou vrstev modifikovaných pásů + pochozí vrstva např. velkoplošná dlaždice položená na terči. Druhá varianta je systém ENKE.

K izolaci balkonů používáme kvalitní a vysoce odolný materiál vůči mechanickým a povětrnostním podmínkám, tento materiál má společně sodolností i dlouhodobou životnost. Tyto vlastnosti materiálu jsou u izolací balkonů velice potřebné.

Jak už bylo řečeno, balkony patří mezi nejvíce zatěžována místa budou a to hlavně z toho důvodu, že se jedná vlastně o střechu s velice malým sklonem a se skladbou vrstev, které jsou k sobě napevno spojeny, to má za důsledek, že se navzájem ovlivňují. Skladba musí být proto zhotovena tak, aby byla schopna dlouhodobě zvládat extrémní zatížení , která na ni působí.

Napište nám

luxury and fashion come with richard mille replica gently. an advanced patek philippe replica manufacturer from switzerland. all of the best swiss perfectwatches is usually a get good at must-see. all of the best swiss youngsexdoll.com is usually a get good at must-see. switzerland comfort label feature exact diamond painting.